![SilverBird's bottle of olive oil](https://www.silverbird.gr/wp-content/uploads/2019/10/silverbird-bottle-new1.png)
![Olive tree](https://www.silverbird.gr/wp-content/uploads/2018/09/olive-tree.png)
Αργυροπούλι
Το εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο Silver Bird
παράγεται στο Αργυροπούλι,
χωριό της Θεσσαλίας, στην κεντρική Ελλάδα.
Αργυρό Πουλί (Argyro pouli)
σημαίνει Silver Bird.
![Silverbird's bottle of olive oil](https://www.silverbird.gr/wp-content/uploads/2019/01/silverbird-bottle-small.png)
![Silver bird](https://www.silverbird.gr/wp-content/uploads/2018/09/silver-bird.png)
![Karatzios family picking olives](https://www.silverbird.gr/wp-content/uploads/2018/09/old-photo-olive-picking.jpg)
Οικογένειες
Καράτζιος & Τσουκαλίδης
2024
Οι οικογένειες “Καράτζιος & Τσουκαλίδης” ασχολούνται με την παραγωγή ελαιολάδου από το 1950, όταν δημιούργησαν τον πρώτο ελαιώνα τους. Μοιράζονται ένα όραμα για να φέρουν την υγεία και τη μακροζωία σε όλα τα οικογενειακά τραπέζια του κόσμου, παρέχοντάς τους ένα από τα πιο νόστιμα και εξαιρετικής ποιότητας Εξαιρετικά Παρθένο Ελαιόλαδο Ελλάδας.